Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
21.02.2023
ROGER TECHNOLOGY
Roger Technology - špička na európskom trhu. Inovácie, špičková mechanika a nikdy nekončiaci technologický výskum sú prvky, ktoré robia z Roger Techn... čítať celé
12.09.2021
Tvorba web stránok - Applance Solutions
Potrebovali by ste nový web, s moderným designom a zároveň responzívny pre všetky zariadenia?  Kontaktujte Applance Solutions! Viac informácií na str... čítať celé
12.09.2021
Nové pohony značky KEY Automation s.p.a.
RAY - pohon Predstavujeme Vám novinku od spoločnosti Key Automation s.p.a.. Ide o krídlový pohony RAY, ktorý sa vyznačuje robustnosťou, tichou prevád... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
  1. Úvod
  2. Príslušenstvo k pohonom
  3. Batérie a nabíjačky
  4. NICE SYA1 nabíjačka pre akumulátory Solemyo

NICE SYA1 nabíjačka pre akumulátory Solemyo

Nabíjačka pre Solemyo

NICE N SYA1 nabíjačka pre akumulátory Solemyo POPIS VÝROBKU A MOŽNOSTI JEHO POUŽITIA Nabíjačka SYA1 je príslušenstvo k napájaciemu systému SYKCIA, kt... celý popis
Dostupnosť
Skladom
86,58 €
72,15 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:N SYA1
Výrobca:NICE
Kompletné špecifikácie

NICE N SYA1 nabíjačka pre akumulátory Solemyo

POPIS VÝROBKU A MOŽNOSTI JEHO POUŽITIA

Nabíjačka SYA1 je príslušenstvo k napájaciemu systému SYKCIA, ktorý je určený pre automatizačnú techniku Nice pre brány, garážové brány a závory. Po pripojení k elektrickej sieti, umožňuje táto nabíjačka dobiť akumulátor PSY24, pokiaľ došlo k jeho vybitiu.

OBMEDZENIA NA POUŽITIE VÝROBKU

 Limity pre použitie tohto výrobku sú dané týmto upozornením: Nabíjačka môže byť používaná iba pre účely dobitia akumulátora PSY24.  

SPÔSOB POUŽITIA

 Aby ste plne nabili akumulátor PSY24 prostredníctvom tejto nabíjačky, postupujte podľa nasledujúcich inštrukcií:

  1. Ak je akumulátor pripojený k solárnemu panelu SYP, odpojte akumulátor od panela vytiahnutím šedej zástrčky v tvare dúfky zo zásuvky “IN” na akumulátore (obr. 1). Dôležité upozornenie – Aby sa dosiahlo rýchle nabitie, odporúčame odpojiť aj automatizačnú techniku, vytiahnutím čiernej zástrčky v tvare fajky zo zásuvky “OUT” na akumulátore (obr. 2). Poznámka – Ohľadom odpojenia týchto dvoch zástrčiek si preštudujte návod na SYKCIA.

  1. Pripojte zástrčku v tvare fajky, ktorá je na konci kábla od nabíjačky do zásuvky “IN” na akumulátore (obr. 1). Pozor! – počas tejto fázy nesmie byť zástrčka nabíjačky zapojená do elektrickej siete.
  2. Pripojte nabíjačku do zásuvky elektrickej siete. Po niekoľkých sekundách sa rozsvieti zelená LED dióda na nabíjačke a červená LED dióda na akumulátore začne blikať - 2x krátko v pravidelných intervaloch, čím signalizuje, že prebieha nabíjanie.

Nabíjanie prebieha po dobu 8-12 hodín, podľa toho, ako veľmi bol akumulátor vybitý. Keď bude akumulátor plne nabitý, červená LED dióda sa trvalo rozsvieti. Teraz môžete odpojiť nabíjačku v tomto poradí: najprv vytiahnite zástrčku zo siete a až potom vytiahnite zástrčku v tvare fajky z akumulátora. Nakoniec obnovte zapojenie akumulátora, t.j. vykonajte pôvodné zapojenie k automatizačnej technike a solárnemu panelu.

UPOZORNENIE TÝKAJÚCE SA FUNKČNOSTI

Majte na pamäti nasledujúce odporúčania a upozornenia:

  • Aby sa neznižovala kapacita akumulátora PSY24, odporúčame vám, aby ste akumulátor dobíjali čo najskôr od okamihu, keď jeho LED dióda začne signalizovať, že akumulátor začína byť vybitý.
  • V priebehu rokov sa životnosť akumulátora PSY24 prirodzene znižuje. Na to má veľký vplyv aj spôsob jeho používanie a dobíjanie. Z rovnakého dôvodu sa skracuje aj doba, ktorá bola predtým potrebná pre plné dobitie akumulátora.

 Výrobca: Nice 

Mapa

Kde nás nájdete

DANDO, s.r.o.

č.679

925 63 Dolná Streda

 

IČO: 47348 259

DIČ: 2023837948

IČ DPH: SK2023837948

Kontakt
Ing. Daniel Doboš
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk