Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
21.02.2023
ROGER TECHNOLOGY
Roger Technology - špička na európskom trhu. Inovácie, špičková mechanika a nikdy nekončiaci technologický výskum sú prvky, ktoré robia z Roger Techn... čítať celé
12.09.2021
Tvorba web stránok - Applance Solutions
Potrebovali by ste nový web, s moderným designom a zároveň responzívny pre všetky zariadenia?  Kontaktujte Applance Solutions! Viac informácií na str... čítať celé
12.09.2021
Nové pohony značky KEY Automation s.p.a.
RAY - pohon Predstavujeme Vám novinku od spoločnosti Key Automation s.p.a.. Ide o krídlový pohony RAY, ktorý sa vyznačuje robustnosťou, tichou prevád... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
  1. Úvod
  2. POHONY BÁN
  3. Pohony - posuvné brány
  4. Rýchle motory HI-SPEED
  5. NICE ROBUS 500HI-SPEED rýchly pohon pre posuvnú bránu do 500kg,

NICE ROBUS 500HI-SPEED rýchly pohon pre posuvnú bránu do 500kg,

Robus500 HI-SPEED rýchly pohon pre posuvnú bránu do 500kg, 24V, intenzívna prevádzka, v-44cm/ s, 1x riadiaca jednotka RBA3/ HS BlueBus

NICE Robus500 HI-SPEED rýchly pohon pre posuvnú bránu do 500kg, 24V, intenzívna prevádzka, v-44cm/ s, 1x riadiaca jednotka RBA3/ HS BlueBus Novinka Ro... celý popis
Dostupnosť
Skladom
príplatok za hmotnosť do 20 kg
2,00 €
528,00 €
440,00 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:N RB500HS
Výrobca:NICE
Kompletné špecifikácie

NICE Robus500 HI-SPEED rýchly pohon pre posuvnú bránu do 500kg, 24V, intenzívna prevádzka, v-44cm/ s, 1x riadiaca jednotka RBA3/ HS BlueBus

Novinka Robus 500HS HIGH SPEED je veľmi rýchly pohon s rýchlosťou až 0,43 m/s. Táto rada prichádza aby zaistila súkromie a bezpečie vo vašom areále.

Pohon pre posuvné brány s hmotnosťou do 500 kg  a  dĺžky krídla 7 m, s integrovaným ovládaním. Silný, rýchly, s pokročilou elektronikou RBA3HSR10 S pokročilými technickými parametrami aj pre ľahké brány, pohyb otvorenia a zatvorenia  je tichý a hladký.

ROBUS je séria elektromechanických nereverzných pohonov určených na automatizovanie posuvných brán. Sú vybavené elektronickou riadiacou jednotkou a konektorom pre rádiový prijímač OXIBD (voliteľné). Elektrické zapojenia smerom k vonkajším zariadeniam sú zjednodušené vďaka použitiu BlueBUS techniky, ktorá umožňuje zapojiť viaceré zariadenia len cez 2 vodiče. ROBUSy fungujú prostredníctvom elektrickej energie. V prípade výpadku napájania z elektrickej siete je možné odblokovať motor príslušným kľúčom a ručne hýbať bránou, alebo je možné použiť voliteľné príslušenstvo: batériu PS124, ktorá umožňuje niekoľko manévrov aj bez napájania zo siete.
Jednoduché: BlueBUS technológiu, ktorá umožňuje užívateľom pripojiť iba dva vodiče medzi riadiacou jednotkou a až 7 párov  fotobunky typu BlueBus, ovládacie zariadenie, bezpečnostné a signalizačné zariadenia.
Praktický: riadiaca jednotka a záložná batéria PS124 (voliteľné) môžu byť pripojené pomocou jednoduchého konektora, ktorý sa nachádza priamo v ROBUSe. 
Ochrana: RB600 je vybavený teplotným čidlom, ktorý reguluje výkon motora pri poveternostných podmienkach, súčasne slúži pre tepelnú ochranu. Výber MASTER/SLAVE automaticky synchronizuje dva motory, čo umožňuje automatizáciu posuvnej brány s dvoma protiľahlými krídlami.
Inteligentný: vďaka systému detekcie prekážok a automatického programovania pracovnej doby. Vlastná diagnostika,   8 programovacích úrovní.
Bezpečný: Zrýchlenie a spomalenie môže byť nastavené na začiatku a na konci každej operácie, motor je s prevodovkou na ložiskách.
Robustný: základňa a uvoľnenie, hliníkový odliatok s epoxidovým náterom. 
Veľmi tichý: motor s prevodovkou na ložiskách.                                                                                    Funkcia bránky -  čiastočne otvorená brána - pre peších alebo cyklistov, budete nemusíte čakať, až sa brána úplne otvorí.
Automatické zatvorenie - s možnosťou nastavenia času uzavretia brány, takže nemusíte mať na pamäti samostatné zatváranie brány.
POZOR! - Akékoľvek iné použitie, ako je popísané, a za iných podmienok prostredia, ako sú uvedené v príručke, sa považuje za nevhodné a zakázané!

Sada obsahuje:

Nice ROBUS5001 ks ROBUS 500HS s elektronikou 
1 ks Montážne príslušenstvo

Návod:

LOGONávodNice Road 400 Nice ROBUS motor - návod      TU
LOGONávodNICE ON3BD Nice ON3EBD vysielač - návod  TU
LOGONávodNICE OXIR10 NICE OXIBD prijímač - návod     TU 

 

Kompatibilné príslušenstvo s RB500HS:

  FLO2RE vysielač
NICE ON3BD ON3EBD vysielač
NICE ON2E ON2E vysielač
NICE OXIR10 OXIBD interný prijímač
Nice ox2 OX2 externý prijímač
NICE OWIEV OWIEV programovacia jednotka
Nice EKS EKS kľúčový spínač
Nice PO PO konzola pre maják a fotobunky
EPMB EPMB fotobunka
NICE RBA4R10 RBA3RHS10 elektronika pre ROBUS500HS
Nice 123 bateria PS 124 záložný zdroj
IQ GSM kľúč IQ GSM Kľúč
WIFI ovládanie WIFI ovládanie
Nice WIFI
 IT4WIFI inteligentný Wifi prijímač
maják Nice ELDC maják 12-36V
podstavec pod bránu Podstavec pod motor
VIRO 09
 VIRO elektrozámok pre posuvné brány
BSF
 BSF Brzdace zariadenie pre posuvné brány
HREBEN CREM P Ozubený hrebeň
NICE SOLEMYO Solemyo - solárna energia
Nice RBA1 RBA1 - indukčný snímač

 

K motorom Robus je možné teraz pripojiť záložnú batériu PS124 (1,2 Ah s integrovanou nabíjačkou batérie), čo zaručí prevádzku aj počas výpadku napätia, (do vybitia batérie). Batéria sa po pripojenia napätia opätovne dobije.

nice road 400

Nové ovládače ON3EBD

inteligentný obojsmerný diaľkový ovládač Era One BiDi, ktorý poskytuje ovládanie, pohodlie a bezpečnosť doma vďaka možnosti kedykoľvek skontrolovať stav vstupných alebo garážových brán.

ON3BD čiernobiely 3-kanálová obojsmerná vysielačka 433,92 Mhz (s obojstrannou komunikáciou iba s prijímačmi OXIBD a kompatibilné s jednosmernými typmi prijímačov OXI) s ukazovateľom stavu brány.
Možnosť dostať «odpoveď» po odoslaní povelu. Možnosť zistiť stav vašej brány - signalizácia pomocou farby diódy:
červená - zatvorená
oranžová - čiastočne otvorená
zelená - otvorená
Možnosť vymazanie jedného vysielača.
Chytré ovládanie vysielania, ktoré kontroluje okolie pred odoslaním signálu. Možnosť pridávať vysielač pomocou funkcie «enabling code» (priloženie ovládača k ovládaču) Možnosť pridávať vysielač diaľkovo, ak sa nachádzate blízko prijímača. Nevysiela signál nepretržite, vysielaní prerušuje v okamihu, keď dostane odpoveď. Technológia NFC pre čítanie doplňujúcich informácií pre užívateľov.

Technické parametre

VýrobcaNice
Riadiaca jednotkaRBA3HS
Napájanie230 V
Verzia motora (24,230V)24 V
Príkon400 W
Sila5 N
Spotreba motora2,3 A
Maximálne zaťaženie500 kg
Dop. hmotnosť brány350 kg
Šírka prejazdu7 m
Rýchlosť0,43 m/s
Typ brányposuvná
Typ prevádzkyintenzívna
Rýchlosťnastaviteľná
Stupeň ochrany44 IP
Pracovná teplota-20 +50 °C
Inštalácianadzemná
Váha10.61 kg
Kusov v balení1 ks

 Robus_350_Kit

Poznámky k technickým parametrom výrobku

– Prijímacia kapacita prijímačov a dosah vysielačov je silne ovplyvnený ďalšími zariadeniami (napríklad: alarmy, rádiové slúchadlá atď.), ktoré fungujú vo vašej zóne na rovnakej frekvencii. V týchto prípadoch Nice nemôže poskytnúť riadnu záruku na reálny dosah svojich zariadení.
– Všetky uvedené technické parametre sa vzťahujú na teplotu prostredia 20° C (± 5° C).
– Nice si vyhradzuje právo vykonávať úpravy na výrobku, kedykoľvek to považuje za potrebné, pričom však zachová rovnakú funkčnosť a účel použitia.

Dodáva sa s pokynmi pre inštaláciu a programovanie

Potrebujete poradiť?

Ak potrebujete ďalšie informácie?, neváhajte nás kontaktovať:

- počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 na čísle: 0902 331 936

- alebo emailom na adrese: pohonydando@gmail.com

Na stiahnutie
Mapa

Kde nás nájdete

DANDO, s.r.o.

č.679

925 63 Dolná Streda

 

IČO: 47348 259

DIČ: 2023837948

IČ DPH: SK2023837948

Kontakt
Ing. Daniel Doboš
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk