Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
12.09.2021
Tvorba web stránok - Applance Solutions
Potrebovali by ste nový web, s moderným designom a zároveň responzívny pre všetky zariadenia?  Kontaktujte Applance Solutions! Viac informácií na str... čítať celé
12.09.2021
Nové pohony značky KEY Automation s.p.a.
RAY - pohon Predstavujeme Vám novinku od spoločnosti Key Automation s.p.a.. Ide o krídlový pohony RAY, ktorý sa vyznačuje robustnosťou, tichou prevád... čítať celé
13.09.2021
Ako vybrať garážovú bránu?
Predchodcovia garáže boli stavby, ktoré slúžili na úschovu koňov a vozov. A slúžili dobre. Najkrajšie domy mali starostlivo dizajnovanú garáž tak, aby... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Dovolenka od 4.9. do 11.9. 2021

OZNAM !!!!!!!!!!

V dňoch 4.9.11.9. čerpáme dovolenku, tovar budeme zasielať z centrálneho skladu, osobný odber nie je možný, kontakt len mailom pohonydando@gmail.com 

za pochopenie ďakujeme

  1. Úvod
  2. NICE pohony
  3. NICE pohony pre posuvné brány
  4. NICE ROBUS 400 pohon s elektronikou RBA3R10

NICE ROBUS 400 pohon s elektronikou RBA3R10

N Robus400 pohon pre posuvné brány, max 400kg

Motor NICE ROBUS 400 pre posuvné brány do 400 kg a šírky prejazdu do 8 m. POPIS PRODUKTU A CIEĽ POUŽITIA   Popis: ROBUS je séria elektromechanických ... celý popis
Dostupnosť
Skladom
296,40 €
247,00 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:N Robus400
Výrobca:NICE
Hmotnosť krídla:do 400 kg
Kompletné špecifikácie

Motor NICE ROBUS 400 pre posuvné brány do 400 kg a šírky prejazdu do 8 m.

POPIS PRODUKTU A CIEĽ POUŽITIA
 

Popis:

ROBUS je séria elektromechanických nereverzných pohonov určených na automatizovanie posuvných brán. Sú vybavené elektronickou riadiacou jednotkou a konektorom pre rádiový prijímač OXIBD (voliteľné). Elektrické zapojenia smerom k vonkajším zariadeniam sú zjednodušené vďaka použitiu BlueBUS techniky, ktorá umožňuje zapojiť viaceré zariadenia len cez 2 vodiče. ROBUSy fungujú prostredníctvom elektrickej energie. V prípade výpadku napájania z elektrickej siete je možné odblokovať motor príslušným kľúčom a ručne hýbať bránou, alebo je možné použiť voliteľné príslušenstvo: batériu PS124, ktorá umožňuje niekoľko manévrov aj bez napájania zo siete.
Jednoduché: BlueBUS technológiu, ktorá umožňuje užívateľom pripojiť iba dva vodiče medzi riadiacou jednotkou a až 7 párov  fotobunky typu BlueBus, ovládacie zariadenie, bezpečnostné a signalizačné zariadenia.
Praktický: riadiaca jednotka a záložná batéria PS124 (voliteľné) môžu byť pripojené pomocou jednoduchého konektora, ktorý sa nachádza priamo v ROBUSe. 
Ochrana: RB400 je vybavený teplotným čidlom, ktorý reguluje výkon motora pri poveternostných podmienkach, súčasne slúži pre tepelnú ochranu. Výber MASTER/SLAVE automaticky synchronizuje dva motory, čo umožňuje automatizáciu posuvnej brány s dvoma protiľahlými krídlami.
Inteligentný: vďaka systému detekcie prekážok a automatického programovania pracovnej doby. Vlastná diagnostika,   8 programovacích úrovní.
Bezpečný: Zrýchlenie a spomalenie môže byť nastavené na začiatku a na konci každej operácie, motor je s prevodovkou na ložiskách.
Robustný: základňa a uvoľnenie, hliníkový odliatok s epoxidovým náterom. 
Veľmi tichý: motor s prevodovkou na ložiskách.                                                                                    Funkcia bránky -  čiastočne otvorená brána - pre peších alebo cyklistov, budete nemusíte čakať, až sa brána úplne otvorí.
Automatické zatvorenie - s možnosťou nastavenia času uzavretia brány, takže nemusíte mať na pamäti samostatné zatváranie brány.
POZOR! - Akékoľvek iné použitie, ako je popísané, a za iných podmienok prostredia, ako sú uvedené v príručke, sa považuje za nevhodné a zakázané!

Sada obsahuje:

Nice Road 4001 ks ROBUS 400 s elektronikou RBA4R10
1 ks Montážne príslušenstvo

Návod:

LOGONávodNice Road 400 Nice ROBUS motor - návod      TU
LOGONávodNICE ON3BD Nice ON3EBD vysielač - návod  TU
LOGONávodNICE OXIR10 NICE OXIBD prijímač - návod     TU 

 

 Kompatibilné príslušenstvo s RB400:

  FLO2RE vysielač
NICE ON3BD ON3EBD vysielač
NICE OXIR10 OXIBD interný prijímač
Nice ox2 OX2 externý prijímač
NICE OWIEV OWIEV programovacia jednotka
Nice EKS EKS kľúčový spínač
Nice PO PO konzola pre maják a fotobunky
EPMB EPMB fotobunka
NICE RBA4R10 RBA3R10 elektronika pre ROBUS - nový typ
Nice RBA3C RBA3C elektronika pre ROBUS - starý typ
Nice 123 bateria PS 124 záložný zdroj
IQ GSM kľúč IQ GSM Kľúč
WIFI ovládanie WIFI ovládanie
Nice WIFI
 IT4WIFI inteligentný Wifi prijímač
maják Nice ELDC maják 12-36V
podstavec pod bránu Podstavec pod motor
VIRO 09
 VIRO elektrozámok pre posuvné brány
BSF
 BSF Brzdace zariadenie pre posuvné brány
HREBEN CREM P Ozubený hrebeň
NICE SOLEMYO  Solemyo - solárna energia

K ROAD400 je možné teraz pripojiť záložnú batériu PS124 (1,2 Ah s integrovanou nabíjačkou batérie), čo zaručí prevádzku aj počas výpadku napätia, (do vybitia batérie). Batéria sa po pripojenia napätia opätovne dobije.

nice road 400

Nové ovládače ON3EBD

inteligentný obojsmerný diaľkový ovládač Era One BiDi, ktorý poskytuje ovládanie, pohodlie a bezpečnosť doma vďaka možnosti kedykoľvek skontrolovať stav vstupných alebo garážových brán.

ON3BD čiernobiely 3-kanálová obojsmerná vysielačka 433,92 Mhz (s obojstrannou komunikáciou iba s prijímačmi OXIBD a kompatibilné s jednosmernými typmi prijímačov OXI) s ukazovateľom stavu brány.
Možnosť dostať «odpoveď» po odoslaní povelu. Možnosť zistiť stav vašej brány - signalizácia pomocou farby diódy:
červená - zatvorená
oranžová - čiastočne otvorená
zelená - otvorená
Možnosť vymazanie jedného vysielača.
Chytré ovládanie vysielania, ktoré kontroluje okolie pred odoslaním signálu. Možnosť pridávať vysielač pomocou funkcie «enabling code» (priloženie ovládača k ovládaču) Možnosť pridávať vysielač diaľkovo, ak sa nachádzate blízko prijímača. Nevysiela signál nepretržite, vysielaní prerušuje v okamihu, keď dostane odpoveď. Technológia NFC pre čítanie doplňujúcich informácií pre užívateľov.

Rozmery:

ROAD 400 rozmer

Robus_400

Potrebujete poradiť?

Máte otázky ohľadom tohto výrobku?  

Kontaktujte nás Po-Pia. od 8 do 16:30 0902 331 936 alebo : pohonydando@gmail.com

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.