Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

TOPlist


KEY pohony

KEY pre posuvné brány KEY pre krídlové brány KEY cestné závory
KEY Zavory
KEY pre garážové brány KEY príslušenstvo

KEY nočné osvetlenie

key viper 700 key príslušenstvo KEY náhradné diely


Key Automation je mladá, dynamická talianska firma, ktorá vyvíja a vyrába systémy automatizácie pre brány, garážové brány, závor a automatických dverí.

Kľúčové riešenie zvyšujú rýchlosť, bezpečnosť a efektívnosť pohybu osôb a tovaru, ktorý vstupujú do obytných, obchodných a priemyselných prestorov.

KEY ponúka bezpečné, funkčné výrobky, štylizované s dômyselnou a emocionálnou príťažlivosťou, ale predovšetkým sú navrhnuté pre pohodlie počas inštalácie a použitia, a to s ohľadom na inštalačný program a koncového užívateľa.

Pohony brán KEY novej generácie sa vyznačujú najmä vysokou spoľahlivosťou, minimálnou údržbou a nízkou sotrebou energie. Spoločnosť KEY si zakladá najmä na kvalite produktu. Všetky komponenty sú vyrábané v EÚ severnom Taliansko, Noventa di Piave (Verona). Pohony sú vyrobené a následne testované pod prísnym dohľadom EÚ.