Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

TOPlist


GARÁŽOVÉ BRÁNY

 Garážové brány - sekčné

 

 Garážové brány - rolovacie

 

 Garážové brány - krídlové

garažová sekčná brána    

Ako vybrať tú správnu bránu

Pri výbere garážových brán si každý kladie iné priority. Pre niekoho je dôležitý krásny tvar garážovej brány z ulice, niekto zasa uprednostňuje jednoduchosť otvárania, iný zase dobrú tepelnú izoláciu, alebo odolnosť proti vlámaniu.
V našej ponuke si každý nájde bránu, ktorá najviac vyhovuje jeho požiadavkám. Radi Vám poradíme garážovú bránu podľa Vašich potrieb a predstáv. Garážové brány môžu byť sekčné, rolovacie, vyklápacie, dvojkrídlové, posuvné. Pri výbere garážovej brány treba vziať do úvahy technické možnosti a použitie garážových brán.

Hlavným kritériom pri výbere garážovej brány je umiestnenie garáže. V prípade, že je garáž vykurovaná, resp. má spoločnú stenu s rodinným domom, je výhodné zvážiť mieru izolácie. V ponuke máme bohatý výber garážových okien, ktoré dodajú garážovej bráne jedinečný vzhľad, a zosúladené s oknami rodinného domu môžu byť vhodným doplnkom exteriéru Vašej nehnuteľnosti.

ŽIADOSŤ O CENOVÚ KALKULÁCIU pre garážové sekčné brány

ŽIADOSŤ O CENOVÚ KALKULÁCIU pre rolovacie brány

ŽIADOSŤ O CENOVÚ KALKULÁCIU pre krídlové brány